טיפול בכאבי שלד ושרירים - סער מדיקל.jpg

בדיקת פיזור לחצים והתאמת מדרסים

מדרסים לספורטאים - סער מדיקל.jpg
טיפול לספורטאים בחדרה | סער מדיקל

סער מדיקל מציעים פתרונות הליכה ומניעת כאבים, גם בעזרת מדרסים איכותיים. עם יותר מ 25 שנות ניסיון מאחורינו אנו מייצרות את המדרסים במעבדה היחודית לנו. תקבלו מדרסים יחודיים למניעה וטיפול בכאבי גב, כאבי רגליים ויציבות לקוייה. ריכוז לחצים במקומות מסוימים עלול לגרום לכאבים ברגליים ובחלקי גוף שונים. נתאים מדרסים לסובלות/ים מדורבן העקב ודלקת בפאשיה (פלנטר פשיאטיס) בכף הרגל.

לאחר בדיקת כף הרגל ובדיקת הלחצים על ידי מכשיר המשקף את פיזור הלחצים , נלקחת מידה בצורה מדוייקת, לפי מידת גבס אישית, וזאת על מנת לאזן את מנח כף הרגל אשר תורם לספיגת זעזועים נכונה ולהפחתת הכאב.

מהנתונים שמתקבלים ניתן לראות את פיזור הלחצים על כף הרגל.  המדרסים בסער מדיקל מיוצרים בידי אנשי מקצוע מנוסים בתחום מחומרים פולימרים מורכבים ואיכותיים, המעוצבים בצורה המאפשרת איכות חיים טובה יותר. יחד עם זאת אנו מקפידים על ביקורת תקופתית (ללא עלות*) על מנת לשמור על תקינות המדרס לאורך הזמן. 

*משתנה בהתאם לסוג המדרס.

מדרסים לספורטאים

התאמת מדרסים יחודיים לספורטאים המאפשר פיזור לחץ ועיבוי  ו/או שחרור נקודות תורפה במאמץ ספורטיבי. התאמות מדרסים לאצנים, מדרסים לרוכבי אופניים, למתאמני בחדר כושר ועוד.


למעבר קריאה על טיפול בכאבי רגליים לחצו כאן>